От днес до 20 юни спират две станции на метрото
От през днешния ден до 20 юни стопират две станции на метрото.
Спирките " Театрална " и " Хаджи Димитър " по линия 3 няма да бъдат обслужвани идващите 6 седмици, поради строителни действия, свързани с разширението на линията към квартал " Слатина ".
Така придвижването на метрото по линия 3 до 20 юни ще се реализира сред станциите " Горна Баня " и " Орлов мост ". Разкрива се и краткотрайна автобусна линия М3 с маршрут от площад Орлов мост до ж.к. " Левски Г ".
Спирките " Театрална " и " Хаджи Димитър " по линия 3 няма да бъдат обслужвани идващите 6 седмици, поради строителни действия, свързани с разширението на линията към квартал " Слатина ".
Така придвижването на метрото по линия 3 до 20 юни ще се реализира сред станциите " Горна Баня " и " Орлов мост ". Разкрива се и краткотрайна автобусна линия М3 с маршрут от площад Орлов мост до ж.к. " Левски Г ".
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




