От БСП продължават да настояват да се реши казусът с

...
От БСП продължават да настояват да се реши казусът с
Коментари Харесай

Зафиров с оптимистична прогноза: До края на деня ще имаме избран председател на НС

От Българска социалистическа партия не престават да упорстват да се реши въпросът с избора на ръководител на Народното събрание. Атанас Зафиров от партията съобщи, че е оптимист и до края на деня ще има определен ръководител на Народното събрание пред публицисти.
„ В осъществяване на нашата кардинални и поредна политика издигнахме кандидатурата на Наталия Киселова като допустимо най-подходящия претендент за ръководител на Народното събрание “, сподели Атанас Зафиров.
По думите му за 48 часа са провели съвещания с първата и втората политически мощ. „ Очакваме разсъдъкът да надделее, да бъде комплициран завършек на задкулисието и безпринципните сделки и да вървим към развързване на този комплициран възел “, съобщи Зафиров.
Той благодари на партиите, които демонстрират разсъдък, успокоение и надпартиен метод в тази обстановка. „ В момента парламентарните групи организират диалози и аз съм оптимист, че до края на деня ще имаме определен ръководител на Народното събрание “, разяснява депутатът.
Източник: bulnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР