От Ботев Пловдив излязоха с призив към привържениците си да

...
От Ботев Пловдив излязоха с призив към привържениците си да
Коментари Харесай

Ботев Пловдив призова привържениците си за подкрепа

От Ботев Пловдив излязоха с апел към последователите си да поддържат тима в идния мач против Ботев Враца. Двубоят сред двата отбара е на 14 март, събота, от 15:15 часа на стадион " Христо Ботев4 в града по тепетата.

Ето какво написаха " канарчетата ":

" Скъпи ботевисти,

Днес нашият обичан Ботев Пловдив навършва 114 години - 114 години история, горделивост и безкрайна обич към жълто-черната концепция. Това е празник, който принадлежи на всички нас - на поколенията, които са носили Ботев в сърцето си.

Затова ви призоваваме:

Нека отпразнуваме дружно 114-ия рожден ден на нашия клуб тази събота от 15:15 часа на стадион " Христо Ботев " на мача против Ботев Враца.

Нека напълним най-красивия стадион с жълто-черна пристрастеност и сила. Нашите футболисти имат потребност от вас - от вашия глас, от вашата религия и поддръжка.

Бъдете още веднъж нашия 12-ти състезател.

Нека покажем какво значи да си ботевист - честност, горделивост и обич без граници.

Елате на стадиона.

Елате да честваме дружно.

Елате да подкрепим нашите момчета!

Само Ботев! "
 Ботев Пловдив започва подготовката си за мача с Ботев Враца
Ботев Пловдив започва подготовката си за мача с Ботев Враца

След конфликта с ЦСКА 1948 " канарчетата " получиха ден отмора от треньорския щаб
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР