От БФС определиха кой ще ръководи съдията на дербито от

...

Съдия номер 1 за 2015 година ще свири ЦСКА - Лудогорец

От БФС дефинираха кой ще управлява съдията на дербито от 33-я кръг на първата шестица в Първа лига сред ЦСКА и Лудогорец. Това ще е Георги Кабаков от Пловдив. Този мач значително може да реши изхода от борбата за купата в шампионата. В момента разградчани водят единствено с три точки на " армейците ", които са домакини на стадион " Българска войска ", а до края остават едвам 3 срещи. Срещата е в събота от 20:15 часа.

Кабаков, който е арбитър номер едно на България за 2015 година, беше осъден през декември 2017 година, точно след мач на " Българска войска " сред ЦСКА и първенците от Лудогорец. Тогава домакините надвиха с 2:1 на 1/8-финалите за Купата на България.

Николай Бодуров откри резултата в 9-ата минута, а Козмин Моци изравни в 34-ата минута от дузпа. Редовното време приключи 1:1, а при започване на първото продължение Кирил Десподов вкара втори и надвит гол за " алените ". Ивайло Стоянов-Сватбата пък ще свири Левски – Черно море.
Източник: offnews.bg