От Бешикташ не губят никакво време и са започнали да

...
От Бешикташ не губят никакво време и са започнали да
Коментари Харесай

Бешикташ няма търпение: Свърза се с агента на Майкон

От Бешикташ не губят никакво време и са почнали да отъпкват почвата към Майкон, разгласи авторитетното турско издание " Фотомач ".

" Черните орли " са се свързали с сътрудника му, с цел да го убедят да заложи на тях, в случай че се наложи Майкон да избира къде да продължи кариерата си сред няколко предложения.

В Бразилия настояват, че интерес към него има даже от тимове като Борусия Дортмунд. В последните дни обаче главно вести идват от Турция, където медиите са безапелационни, че Майкон най-вероятно ще продължи кариерата си в гранда Бешикташ.

Лично треньорът на " черните орли " Серген Йълчън упорствал за този трансфер, твърди изданието " Фотомач ".

В Турция са прегледали какво предлага пазара на Гърция, само че бранителят на Левски впечатлил с изявите си в офанзива.

Договорът на Майкон с Левски е до идващото лято, само че Бешикташ ще нападна още в този момент, написа " Мач Телеграф ".
 В Турция тръбят: Гранд прескача всички бариери за Майкон
В Турция тръбят: Гранд прескача всички бариери за Майкон

Интересът е голям
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР