От 3 до 5 юни за монтирането на нови фуги ще се ограничава движението в два участъка на АМ „Тракия“ в област Ямбол
От 8 ч. на следващия ден - 3 юни, до 8 ч. до 5 юни /петък/ за монтирането на нови фуги на уреди ще бъде лимитирано придвижването в платното за София в сектор от Автомагистрала „ Тракия “ сред 274-ти и 275-ти км на автомагистралата. Ще бъде лимитирано прекосяването и по пътна връзка Ямбол - София на пътен възел „ Ямбол “ при 275-ти км.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




