Ограничават движението в тунел Железница на 11 и 12 март
От 8.00 часа на 11 март до 8.00 часа на 12 март придвижването в тунел " Железница “ на Автомагистрала " Струма “ ще бъде лимитирано за тестване и профилактика на системата за ръководство на тунела /SCADA/.
Според инструкциите за поддържане на оборудването, такива проби се вършат два пъти в годината, осведомят от Агенция " Пътна инфраструктура “ (АПИ).
По време на дейностите трафикът в двете направления ще се пренасочва по обходен маршрут по път I-1 София - Кулата. Пътуващите в посока Кулата ще се отклоняват при пътен възел " Благоевград Юг “ на Автомагистрала " Струма “, а колите, които се движат към София, ще се пренасочват по първокласния път при пътната връзка на 104-и км на автомагистралата.
От АПИ молят водачите да съблюдават прецизно поставената пътна сигнализация и да карат деликатно, спазвайки отдалеченост.
Според инструкциите за поддържане на оборудването, такива проби се вършат два пъти в годината, осведомят от Агенция " Пътна инфраструктура “ (АПИ).
По време на дейностите трафикът в двете направления ще се пренасочва по обходен маршрут по път I-1 София - Кулата. Пътуващите в посока Кулата ще се отклоняват при пътен възел " Благоевград Юг “ на Автомагистрала " Струма “, а колите, които се движат към София, ще се пренасочват по първокласния път при пътната връзка на 104-и км на автомагистралата.
От АПИ молят водачите да съблюдават прецизно поставената пътна сигнализация и да карат деликатно, спазвайки отдалеченост.
Източник: bnt.bg
КОМЕНТАРИ




