Демонтират скелето около МОЧА в Княжеската градина
От 22 до 26 април Областната администрация ще обезпечи достъп за осъществяване на ремонт и транспортиране на строителното скеле, ситуирано в парк „ Княжеска градина “. Това оповестяват от Областната администрация. Районът ще бъде обезопасен.
Необходимата организация е основана заради приключване на контракта със притежателя на техническото оборудване.
Към сегашния миг липсват учредения договорът и месечният разход от 12,210 евро с ДДС, обвързван с него, да бъдат продължени.
Процесът по разглобяване на Паметника на Съветската войска в София стартира на 12 декември 2023 година след решение на регионалния шеф Вяра Тодева.
Източник: breaking.bg
КОМЕНТАРИ




