Как вървят цените на горивата у нас? Има ли по-ниско потребление на бензиностанциите и какво прогнозират търговци
„ От 20 март не са се повишавали цените при нас. Очакваме през днешния ден цените на „ Лукойл ”, през вчерашния ден не излязоха ”, сподели Венцислав Пенгезов, притежател на бензиностанция в Русе, пред Нова тв.
Според него възможната помощ от държавното управление за най-уязвимите няма да покрие покачването на цените.
" Ако преди сте зареждали за 100 евро, сега същото количество гориво излиза към 140 евро ”, пресмята Пенгезов. Той регистрира спад на потреблението.
Той регистрира спад на потреблението.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




