От 20 март не са се повишавали цените при нас.

...
От 20 март не са се повишавали цените при нас.
Коментари Харесай

Как вървят цените на горивата у нас? Има ли по-ниско потребление на бензиностанциите и какво прогнозират търговци

„ От 20 март не са се повишавали цените при нас. Очакваме през днешния ден цените на „ Лукойл ”, през вчерашния ден не излязоха ”, сподели Венцислав Пенгезов, притежател на бензиностанция в Русе, пред Нова тв.

Според него възможната помощ от държавното управление за най-уязвимите няма да покрие покачването на цените.

" Ако преди сте зареждали за 100 евро, сега същото количество гориво излиза към 140 евро ”, пресмята Пенгезов. Той регистрира спад на потреблението.

Той регистрира спад на потреблението.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР