От 20:30 часа на Централен плаж Созопол - открита сцена

...
От 20:30 часа на Централен плаж Созопол - открита сцена
Коментари Харесай

С атрактивна програма откриват летния сезон в Созопол

От 20:30 часа на Централен плаж Созопол - открита сцена сред питейни заведения „ Елвис “ и „ 365 “ ще бъде даден стартът на летен сезон 2022 , оповестиха от Общината.

Гостите на тържеството ще се забавляват с огнено шоу и концерт на Deep Zone Project. Вечерта ще стартира с публична част и одобрение от кмета на Созопол Тихомир Янакиев.

Предвидена е и гала по символичното връчване на влиятелния екологичен приз „ Син Флаг “, който за втора поредна година ще се вее на Централната линия и на плаж „ Хармани “. 

В разгара на празненството, морският бряг ще бъде огрян от десетки огнени хризантеми, изстреляни в небето. На откриването на летния сезон ще участват народни представители, зам.-областни шефове, представители на бизнеса, публицисти и жители на града. Входът е свободен.  
Източник: dariknews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР