От понеделник започват ремонти в няколко участъка от АМ Струма
От 18 /понеделник/ до 20 май /сряда/ краткотрайно ще се трансформира организацията на придвижване по сектори от Автомагистрала " Струма “ в област Кюстендил. Това оповестяват от АПИ, представени от ФОКУС .
През идната седмица ще се прави гаранционен ремонт на фуги при 53-и км в платното в посока Благоевград. За осъществяване на дейностите ще бъде лимитирано придвижването в дейната и спешната лента, а транспортните средства ще са пренасочени в изпреварващата.
Ще се построяват и рекламни уреди в няколко прави на Автомагистрала " Струма “ и заради това сред 9 ч. и 17 ч. поетапно ще се лимитира достъпът до спешната лента.
На 18 май ще се инсталират рекламни уреди при 70-и км на автомагистралата в посока Благоевград. На 19 май ще се работи при 71-ви км в посока Благоевград, а при 79-и км в платното за София.
На 19 и 20 май рекламни уреди ще се слагат при 66-и и при 70-и км на автомагистралата в посока Благоевград, както и при 67-и км в платното към София.
Агенция " Пътна инфраструктура “ моли водачите да бъдат деликатни, да съблюдават разпоредбите за придвижване и рестриктивните мерки на скоростта, да не подхващат рискови изпреварвания, с които заплашват сигурността на всички останали пътуващи.
Всички жители и транспортни компании могат да получават информация за настоящата пътна конюнктура от интернет страницата на АПИ - www.api.bg, както и когато и да е от денонощието на тел. 0700 130 20 в АПИ.
През идната седмица ще се прави гаранционен ремонт на фуги при 53-и км в платното в посока Благоевград. За осъществяване на дейностите ще бъде лимитирано придвижването в дейната и спешната лента, а транспортните средства ще са пренасочени в изпреварващата.
Ще се построяват и рекламни уреди в няколко прави на Автомагистрала " Струма “ и заради това сред 9 ч. и 17 ч. поетапно ще се лимитира достъпът до спешната лента.
На 18 май ще се инсталират рекламни уреди при 70-и км на автомагистралата в посока Благоевград. На 19 май ще се работи при 71-ви км в посока Благоевград, а при 79-и км в платното за София.
На 19 и 20 май рекламни уреди ще се слагат при 66-и и при 70-и км на автомагистралата в посока Благоевград, както и при 67-и км в платното към София.
Агенция " Пътна инфраструктура “ моли водачите да бъдат деликатни, да съблюдават разпоредбите за придвижване и рестриктивните мерки на скоростта, да не подхващат рискови изпреварвания, с които заплашват сигурността на всички останали пътуващи.
Всички жители и транспортни компании могат да получават информация за настоящата пътна конюнктура от интернет страницата на АПИ - www.api.bg, както и когато и да е от денонощието на тел. 0700 130 20 в АПИ.
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




