Шествие в София заради израелските удари в Газа, Ливан и Сирия
От 17:30 часа довечера в София ще се организира шествие против дейностите на израелската войска в Ивицата Газа, Ливан и Сирия.
Началото е пред НДК, като по-късно стачкуващите ще преминат по бул. " Витоша ", с цел да доближат до региона към президентството и Народното събрание, уточни БНР.
Организаторите показват, че митингът се провежда поради дефицита на " храната, водата, лекарства, детско мляко, медицински материали и всичко. Протестираме против мълчанието и медийното затъмнение ".
Източник: fakti.bg
КОМЕНТАРИ




