От 10 до 13 април в София няма да има синя“ и

...
От 10 до 13 април в София няма да има синя“ и
Коментари Харесай

Важно! Без синя и зелена зона в София по Великден

От 10 до 13 април в София няма да има „ синя “ и „ зелена “ зона, оповестиха от Центъра за градска подвижност. Зоните за почасово платено паркиране няма да работят от Разпети петък до втория ден на Възкресение Христово.

От Центъра за градска подвижност приканиха водачите да съблюдават общите правила за прекъсване и сигурност в града макар неналичието на таксуване.

" Великденското търсене на яйца е забавно… само че търсенето на колата на углавен паркинг - не толкоз. Не забравяйте да спазвате разпоредбите за паркиране. "
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР