Ограничават движението по АМ Струма край София до 5 юни заради нова маркировка
От 1 юни до 5 юни сред 8 ч. и 17 ч. за възобновяване на маркировката поетапно ще се лимитира придвижването в дейната лента в сектор от Автомагистрала " Струма ", при изхода на София - от км 0 до 10-ти км. Трафикът ще се пренасочва в свободните ленти, оповестиха от Агенция " Пътна инфраструктура " (АПИ).
През идната седмица ще се поставя маркировка и по прави от път III-6004 Байлово - Смолско /от км 18 до км 31/, по път III-105 Елешница – Елин Пелин – Нови хан /от км 0 до км 16/ и по път III-1001 от разклона с път I-1 – Горно Камарци – до разклона с път I-6.
АПИ моли водачите да бъдат деликатни, да съблюдават разпоредбите за придвижване и ограничаването на скоростта, да не подхващат рискови изпреварвания, с които заплашват сигурността на всички останали пътуващи.
Всички жители и транспортни компании могат да получават информация за настоящата пътна конюнктура от интернет страницата на АПИ - www.api.bg, както и когато и да е от денонощието на тел. 0700 130 20.
През идната седмица ще се поставя маркировка и по прави от път III-6004 Байлово - Смолско /от км 18 до км 31/, по път III-105 Елешница – Елин Пелин – Нови хан /от км 0 до км 16/ и по път III-1001 от разклона с път I-1 – Горно Камарци – до разклона с път I-6.
АПИ моли водачите да бъдат деликатни, да съблюдават разпоредбите за придвижване и ограничаването на скоростта, да не подхващат рискови изпреварвания, с които заплашват сигурността на всички останали пътуващи.
Всички жители и транспортни компании могат да получават информация за настоящата пътна конюнктура от интернет страницата на АПИ - www.api.bg, както и когато и да е от денонощието на тел. 0700 130 20.
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




