Валя Балканска: Пенсията ми е 340 евро! Като няма ще се мре и това е!
От 1 юли пенсиите скачат със 7,8 % по швейцарското предписание. Това минимално нарастване към този момент е " изядено " от галопиращата инфлация.
Ето какво споделя Валя Балканска: " Аз съм с доста " високата " пенсия от 340 евро, само че и да се окайвам, няма кой да ме чуе. Днес, в случай че имаш, за на следващия ден се надяваш. Като си платя тока, водата и телефоните, няма потребност да ви изяснявам с какво карам месеца. "
Гласът на Валя Балканска доближи и Космоса с песента " Излел е Делю бунтовник ", която е включена в златната плоча на американските галактически апарати " Вояджър 1 " и " Вояджър 2 ", написа Ретро.
Ето какво споделя Валя Балканска: " Аз съм с доста " високата " пенсия от 340 евро, само че и да се окайвам, няма кой да ме чуе. Днес, в случай че имаш, за на следващия ден се надяваш. Като си платя тока, водата и телефоните, няма потребност да ви изяснявам с какво карам месеца. "
Гласът на Валя Балканска доближи и Космоса с песента " Излел е Делю бунтовник ", която е включена в златната плоча на американските галактически апарати " Вояджър 1 " и " Вояджър 2 ", написа Ретро.
Източник: hotarena.net
КОМЕНТАРИ




