От 1 до 3 юли на полигон ДЗС в Русе

...
От 1 до 3 юли на полигон ДЗС в Русе
Коментари Харесай

В Русе организират тунинг фестивал

От 1 до 3 юли на полигон Държавно земеделско стопанство в Русе още веднъж ще се организира Международният Тунинг Фестивал „ МАСКА “ . Това е един от най-големите и новаторски тунинг фестивали в България, събиращ хиляди фенове с идея, отличаваща се от останалите, оповестяват от Общината в града.

Събитието включва разнообразна стратегия, на която ще има дрифт шоу, офроуд, тунинг ревю, картинг, кар аудио, огромна сцена, живи скулптури, автокино, beach bar, MASKA KIDS – зона за детски занимания с аниматори, игри и танци и доста атракциони. Ще има и вечерно шоу. На  сцената ще участват известни реализатори и артисти: 100 КИЛА, Mom4eto, Александър Сано и други посетители.

Една от задачите на уредниците е обединяването на фенове на високите скорости от разнообразни страни на едно място, като тази година се
чакат доста гости и участници от Румъния и други прилежащи страни.

Началото е на 1 юли с прожекция на автокино - филмът „ В сърцето на машината “ .

Фестивалът продължава на 2 и 3 юли с разнообразна стратегия и изненади.
 
Източник: dariknews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР