От 08:00 часа сутринта до 16:00 следобед ще бъде ограничено

...
От 08:00 часа сутринта до 16:00 следобед ще бъде ограничено
Коментари Харесай

ВАЖНО! Движението по „Дунав мост“ и АМ „Струма“ се ограничава

От 08:00 часа сутринта до 16:00 следобяд ще бъде лимитирано придвижването в дейна и спешна лента при 1-ви км на Автомагистрала „ Струма “, в посока Благоевград, за ремонтни действия на асфалтовата настилка.

Трафикът ще минава в изпреварващата лента. От АПИ молят водачите да се движат с нараснало внимание, като следват прецизно поставената краткотрайна сигнализация.

Възникнала нужда от спешен ремонт на платното за придвижване на „ Дунав мост “ сред Русе и Гюргево постанова цялостното затваряне на оборудването и недопускане прекосяването на авто трафик в двете направления.

Трафикът ще бъде спрян от 08:00 вечерта, до 04:00 сутринта в петък.

SafeNews припомня, че за поредна година ремонтите по пътя до морето още веднъж ще се случват в дейния сезон, а това пречи на туристическия бизнес, показват от Българската хотелиерска и ресторантьорска асоциация.

Организацията упорства страната да вземе ограничения за облекчение на пътуването към морските ни курорти.

Всяка година от БХРА припомнят, че поправки по главните пътни артерии след 1-ви юни, когато активно стартира летният туристически сезон, не бива да затрудняват придвижването към морето, изключително когато не става въпрос за подсилване на комплицирани пътни уреди, а само за полагане на асфалт.

Ресторантьорите и хотелиерие СКОЧИХА!: Ремонтите по пътищата към морето унищожават туризма!

Източник: АПИ

Още вести четете в: България За още настоящи вести: Последвайте ни в Гугъл News
Източник: safenews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР