Остават 2 седмици до големия финал на Фермата. Играта става

...
Остават 2 седмици до големия финал на Фермата. Играта става
Коментари Харесай

Посрещнаха Бети с годежен пръстен след напускането на Фермата, тя остава в България

 Остават 2 седмици до огромния край на " Фермата ". Играта става все по-напрегната, а участниците - все по-малко. Вчера риалитито вечно напусна Елизабет.

Въпреки че отпадна, Бети е извънредно щастлива, тъй като е била посрещната от индивида, който обича с годежен пръстен.

" На последния двубой нямах нищо срещу да се прибера. Значех, че на открито ме чака човек. Установих, че това е индивидът за мен ", разкри Елизабет в " Тази неделя " по bTV и добави, че в случай че при предходните ѝ дуели тя е " визуализирала успеха ", в този момент не е било по този начин.

Нейната съперница Веселка е била извънредно мощна и е доминирала в конфликта.

" Последната седмица беше огромно предизвикателство за мен. ", призна Бети, която разкри, че играта към този момент е стигнала досега, в който се оформят лагери сред участниците.

Въпреки всичко Елизабет е безапелационна, че по време на нейното присъединяване в риалитито са преобладавали позитивните страсти и тях ще запомни.

" Фермата " е затвърдила нейното решение да остане в България и да не се връща във Англия.

Елизабет счита да се занимава с щедрост в интерес на възрастните хора в България. Това ѝ решение още веднъж е подбудено от претърпяното в риалитито и обстановката с възрастните у нас.
Източник: varna24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР