Министър Околийски: Каузата за по-добри условия в детските отделения ни обединява
„ Още с встъпването си в служба заявих, че един от главните ми цели е майчино и детско здраве и че за късите периоди, в които сме тук, ще се стремим към оптимални резултати “, безапелационен бе министър Околийски.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




