Още с встъпването си в длъжност декларирах, че един от

...
Още с встъпването си в длъжност декларирах, че един от
Коментари Харесай

Министър Околийски: Каузата за по-добри условия в детските отделения ни обединява

„ Още с встъпването си в служба заявих, че един от главните ми цели е майчино и детско здраве и че за късите периоди, в които сме тук, ще се стремим към оптимални резултати “, безапелационен бе министър Околийски.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР