Още през март големите играчи - Цветанов, Борисов, Пеевски и

...
Още през март големите играчи - Цветанов, Борисов, Пеевски и
Коментари Харесай

Борисов, Цветанов, Пеевски и Домусчиев вече договорили предсрочни избори

Още през март огромните играчи - Цветанов, Борисов, Пеевски и Домусчиев са се договорили опцията за предварителни избори. Това съобщи тв водещата Люба Кулезич в предаването на Сашо Диков " ЕвродикоФ " по телевизия " Евроком ".
 Лидерът на ДСБ: Борисов, иди си
Тя се базира на думите на доста авторитетен човек, който не желае да разкрива.

" На 21 октомври или при започване на ноември ще бъде разгласен курс към предрочни избори. Бойко ще откаже да взе участие в хаоса, който се основава - в тази поредицата от напрежения и рецесии и ще се тръгне към нови избори с вярата неналичието на опция да докара до почти сходна настройка. Междувременно кулоарно се спряга опцията ГЕРБ да изинженерства бързо нов десен план, с цел да има патерици и в новата обстановка ", съобщи Кулезич.

Според нея тече сюжет за нажежаване на ситуацията и Борисов, както си го знаем, в последна сметка да хвърли кърпата.

Кулезич сподели още, че в случай че се стигне до предварителни избори, те ще са 2 в 1 през май дружно с вота за евродепутати.
Източник: offnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР