Още по темата: Гонзо: Жалко, че Ботев не отнесе два-три

...
Още по темата: Гонзо: Жалко, че Ботев не отнесе два-три
Коментари Харесай

Ще има ли видео терапия за Стивън Езе? Гонзо е...

Още по тематиката: Гонзо: Жалко, че Ботев не отнесе два-три гола

Спортният шеф на Локомотив (Пловдив) Георги Иванов, съобщи, че клубът не възнамерява да подхваща наказателна акция против бранителя Стивън Езе, поради отхвърли му да подпише нов контракт. Контрактът на бранителя е до края на декември.
В Левски, където Гонзо прекара забележителна част от кариерата си, бе нормална процедура тези, които не възобновяват договорите си да гледат по 8 часа видео на стадиона.

" Езе има контракт с нас до декември. Дали той ще играе - това го взема решение треньорът. Според мен той е значим футболист и до момента в който взима заплата, на него ще се разчита. Не е наложително един състезател да преподписва, в случай че не желае. Той отхвърли да го направи и ние почитаме позицията му. Но аз го познавам и съм уверен, че до декември той ще бъде предан на отбора ", съобщи Гонзо.

" До 3:0 контролирахме обстановката. Важно е тези срещи да бъдат взимани, те са от наложителните. Но мач става, когато и двата тима желаят да играят. Когато обаче единият отбор гледа единствено по какъв начин да се пази, нещата не се получават. Победата ни през днешния ден беше доста лесна - реализирахме три попадения, а имахме и друга обстановка. Локомотив израства с всеки минал дуел ", приключи Иванов.
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР