Още от ранна детска възраст Снежана била бунтарка и с

...
Още от ранна детска възраст Снежана била бунтарка и с
Коментари Харесай

Снежана Макавеева прави опит да излезе от траура с пътуване до Ботуша

Още от ранна детска възраст Снежана била бунтарка и с мъчен темперамент. Единствено кучето й Кари можело да я разтопи. След като изгубила домашния си любим, актрисата решила, че е време да стартира нов стадий от живота си и да поулегне малко.

 

Преди пет години като по знамение оживяла в автомобилна злополука и е признателна на Господ за това. Причина за случая станал аквапланинг. Благодарение на обстоятелството, че автомобилът й бил със странични въздушни възглавници, оживели всички пътуващи в него. Дори служителите на реда и медиците, пристигнали на мястото на случая били сюрпризирани, че им няма нищо.

 

Случката я предиздвикала да премисли полезностите си за следващ път и се зарекла повече да не се тормози с битовизми и да не вини събитията, а сама да ги основава. Преди години мечтаела до 25-та си година да е омъжена и с деца, само че животът я отвел в друга посока. На 33 години тя към момента не е разкрила огромната си обич.

Категорична е, че е доста значимо човек да не стопира да гони фантазиите си.

Източник: Уикенд

Източник: razkritia.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР