Още един мъж почина след пожара в хотел Зенит“ в

...
Още един мъж почина след пожара в хотел Зенит“ в
Коментари Харесай

Още един мъж почина след пожара в Слънчев бряг

Още един мъж умря след пожара в хотел „ Зенит “ в Слънчев бряг в четвъртък, заяви Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи - Бургас. Огънят е избухнал към 17,30 ч. в сервизни пространства с климатична апаратура, в които по-рано четирима чиновници на частна компания правили ремонтни действия. Трима от тях съумели да изоставен пространствата през балконска врата, само че четвъртият - 51-годишен мъж - не съумял и умрял. Пламъците са потушени от три противопожарни екипа на Районната работа „ Пожарна сигурност и отбрана на популацията “ - Несебър. Материалните вреди са в развой на изясняване.

Около 21,56 ч. на същия ден е постъпил сигнал, че на 64-годишен украински жител с краткотрайна протекция, работил като чиновник по поддръжката в хотела и намирал се наоколо до огнището, му е прилошало. Мъжът е откаран с екип на Спешна помощ, само че по-късно е умрял. Тялото му е изпратено за аутопсия в отделението по правосъдна медицина към Университетската многопрофилна болница за интензивно лекуване (УМБАЛ) - Бургас. По случая е формирано досъдебно произвеждане.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР