Осем души са откарани в болница след химически инцидент в

...
Осем души са откарани в болница след химически инцидент в
Коментари Харесай

8 души са откарани в болница след „химически инцидент“ в басейна на Виктория

Осем души са откарани в болница след химически случай в басейна „ Кристал “ във Виктория.

Говорител на град Виктория сподели пред Global News, че басейнът на Quadra Street и околният парк са евакуирани като защитна мярка.

 Получавайте най-новите медицински вести и здравна информация, доставяна ви всяка неделя.

Получавайте седмични здравни вести

Получавайте най-новите медицински вести и здравна информация, доставяни ви всяка неделя. Регистрирайте се за седмично здраве бюлетин Започнете. Като предоставите своя имейл адрес, вие сте прочели и се съгласявате с Общите условия и Политиката за дискретност на Global News.

Няма инфор...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР