Осъдиха на 2 г. затвор 34-годишен мъж, крал електрически велосипеди,

...
Осъдиха на 2 г. затвор 34-годишен мъж, крал електрически велосипеди,
Коментари Харесай

Осъдиха на 2 г. затвор 34-годишен мъж, крал електрически велосипеди

Осъдиха на 2 година затвор 34-годишен мъж, крал електрически колела, оповестиха от Софийска районна прокуратура. Обвинителният акт е импортиран в съда. Присъдата ще бъде излежана при първичен " непоколебим " режим. Тя предстои на митинг и обжалване пред Софийски градски съд.

От 14 до 30 октомври 2019 година в гр. София той откраднал 4 електрически велосипеда, каска и 2 зарядни устройства на обща стойност 8938, 21 лв.. Те са благосъстоятелност на сдруженията " Е. " и " Е-М.Б. ". Обвиняемият наемал електрическите колела посредством контракти за наем. След това ги продавал в заложна къща в гр. София.

По случая е формирано досъдебно произвеждане за закононарушение по член 206, ал.1, вр. член 26, ал.1 от Наказателен кодекс. В хода на следствието са разпитани очевидци и са направени експертизи, които сочат М.М. като създател на действията.
Източник: dnesplus.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР