Орлин и Цвети споделят, че биха се радвали и на

...
Орлин и Цвети споделят, че биха се радвали и на
Коментари Харесай

Семейство Райкови с 6 деца: Не мисля, че имаме голямо семейство

Орлин и Цвети споделят, че биха се радвали и на седмо

Орлин е роден в Русе, а Цвети е от София. Те са фамилни от 23 години и имат шест деца - Боряна на 22 година, Мартин на 18 година, Андрей на 16 година, Крум на 13 година, Стефан на 7 година и Данаил на 3 година

Орлин е приключил Техническия университет в София и работи като софтуерен инженер. Цвети е икономист по обучение и е избрала главно да се грижи за децата и дома, само че когато има опция, на драго сърце прави преводи от британски език и по този метод също способства към фамилния бюджет, написа

"Историята ни не стартира ненадейно, а по-скоро се развиваше малко по малко. Опознавахме се, тъй като имахме общи другари, общи ползи, общи полезности. Участвахме в разнообразни планове и занимания, които ни дадоха опция да се поопознаем и малко по малко аз започнах да съзнавам моята страна от историята, че Цвети е човек, който освен оценявам и почитам, само че и стартирам да одобрявам доста повече и желая да се посветя да я обичам за цялостен живот. ", споделя Орлин.

Само 4% от фамилиите в България имат три или повече деца. Райкови са едни от тях и даже споделят, че биха се радвали и на седмо.

"Аз и през днешния ден не мисля, че имаме огромно семейство на фона на това, което знаем от нашите баби и дядовци и от историята на други персони, които харесваме и почитаме като образец. Шест деца не е доста. ", безапелационен е бащата.

"След третия нашия проект беше завършил. Всяко последващо дете беше изненада, само че всички сме ги приемали с наслада. ", прибавя още Цвети.

Гледането не 6 деца Цвети и Орлин не асоциират с компликация, а в противен случай: "Опитваме да се стремим към непретенциозен метод на живот и да бъдем виновни към средствата, с които разполагаме. "
Източник: dunavmost.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР