Орландо загуби като домакин на Филаделфия със 103:133 в среща

...

Адетокумбо и Дончич блестят при победа на Бъкс над Маверикс

Орландо загуби като хазаин на Филаделфия със 103:133 в среща от постоянния сезон на НБА. Шейк Милтън означи 29 точки, негово най-хубаво достижение за сезона, а Тобайъс Харис добави 25 за гостите. Данюъл Хаус се включи с 19 точки, а Фуркан Коркмаз добави 17 за шестия следващ триумф на Филаделфия в последните осем мача на тима, а Джоел Ембийд пропусна четвърти дуел поради травма. Паоло Банкеро вкара 18 точки, а Франц Вагнер – 17 а Орландо.

Милуоки победи Далас като хазаин със 124:115 Янис Адетокунбо приключи с 30 точки и 11 битки за Бъкс, а Далас позволи четвърто следващо проваляне. Грейсън Алън добави 23 точки, негов персонален връх за сезона. Лука Дончич се регистрира с 27 точки и 12 асистенции за Маверикс.

Гледай баскетбол на MAX с най-вълнуващите дуели от Евролига, Еврокупа и Национална баскетболна лига на България, онлайн, единствено в ефира на MAX Sport.