ОРЛАНДО, Флорида (AP) — Паоло Банчеро отбеляза осем от своите

...

Банчеро, Хустан водят Меджик пред Хоукс със 117-110 след продължение

ОРЛАНДО, Флорида (AP) — Паоло Банчеро означи осем от своите 35 точки в продължение и Орландо Меджик победи Атланта Хоукс със 117-110 в неделя вечер.

Кейлъб Хюстън добави рекордните за кариерата си 25 точки в първия си старт за сезона.

Трей Йънг имаше 28 точки и осем асистенции за Атланта. Дежунте Мъри добави 24 точки, а Богдан Богданович имаше 18 точки.

Забивката на Садик Бей с 18,8 секунди преди края на четвъртата игра изравни за Хоукс, а Хюстън пропусна тройка при сирената, с цел да изпрати играта в продължения.

Джейлън Съгс имаше 16 точки и пет битки за Меджик, преди да отпадне при 1:50 до края в четвъртата четвърт.

Маркъл Фулц от Орландо, който пропусна 27 мача поради травма в коляното, игра за първи път от 9 ноември в мач против Хоукс в Мексико Сити. Той направи четири асистенции за 10 минути без гол.

Атланта загуби Гарисън Матюс поради явна травма на глезена през първата четвърт.