ОРЛАНДО, Флорида (АП) — Паоло Банчеро отбеляза 36 точки, Франц

...

Банчеро отбелязва 36 точки, Меджик победи изпълнените с контузии Никс със 118-100

ОРЛАНДО, Флорида (АП) — Паоло Банчеро означи 36 точки, Франц Вагнер добави 21 и Орландо Меджик победи изпълнените с травми Ню Йорк Никс 118-100 в сряда вечерта в последния мач преди почивката на звездите за двата тима.

Джейлън Брънсън поведе Никс с 33 точки и шест асистенции. Прешъс Ачиуа добави 23 точки и 14 битки, а Алек Бъркс имаше 13 точки в първия си старт, откогато се завърна в Никс в последна договорка предходната седмица.

Брунсън вкара 20 точки през първата четвърт, а Никс поведе с 39-27, когато Бъркс отвори втората четвърт с 3 точки. Но с Брънсън на пейката, Меджик избягаха 17 следващи точки - 12 от тях на Франц и Мориц Вагнер - и продължиха напред до края на мача.

Банчеро насочи 9 от 10 удара, като вкара 4 от 5 при тройки и изравни 22-те точки на Брънсън през първото полувреме.

Орландо означи 71% удар през първото полувреме и водеше с 65-55 на полувремето, преди да усили преднината си до 23 през четвъртата четвърт.