ОРЛАНДО, Флорида (AP) — Карл-Антъни Таунс отбеляза 23 от своите

...

Таунс, Тимбъруулвс постигнаха победа със 113-92 над Меджик

ОРЛАНДО, Флорида (AP) — Карл-Антъни Таунс означи 23 от своите 28 точки през първото полувреме и Минесота Тимбъруулвс водеше от началото до края във вторник вечер при победа със 113-92 над Орландо Меджик.

Руди Гобер имаше 21 точки и 12 битки, а водещият в Западната конференция Тимбъруулвс (26-10) завоюва елементарно, макар че получи единствено шест точки и три асистенции от водача голмайстор Антъни Едуардс.

Мориц Вагнер поведе Меджик (21-16) с 21 точки и седем битки. Джалън Съгс имаше 20 точки и пет битки, а Паоло Банчеро имаше 18 точки при 8 за 22 стрелби.

Таунс направи и петте си удара за 3 точки и приключи с шест битки и пет асистенции.

Едуардс, който влезе в играта със приблизително 26,8 точки на мач, беше отсъден за третия си фаул при започване на втората четвърт и игра единствено осем минути през първото полувреме. Той насочи единствено седем удара и не вкара двуцифрен резултат за първи път този сезон.

Джейдън Макданиелс имаше 15 точки и девет...