ОРЛАНДО, Флорида (AP) — Jaylin Seller вкара 18 точки, Дариус

...

Отборът на защитните сили на UCF Knights се завърна с победа над No. 3 Kansas Jayhawks

ОРЛАНДО, Флорида (AP) — Jaylin Seller вкара 18 точки, Дариус Джонсън добави 17 и UCF изтри изоставането си от 16 точки, с цел да победи No. 3 Канзас 65-60 в сряда вечерта.

Победата на UCF пристигна една вечер, откакто номер 1 Purdue и вторият в класирането Хюстън изгубиха.

Ибрахима Диало разруши равенството 57-57 по-малко от три минути след края на мача над звездата на Jayhawks (13-2, 1-1 Big 12) Хънтър Дикинсън. След това той блокира удар на KJ Adams Jr. с 50 секунди до края, с цел да помогне на Knights (10-4, 1-1) да запазят преднината и да отбележат първата победа в конференцията Big 12 в програмата.

Диало имаше 13 точки, пет битки и една обсада, с цел да помогне за стабилизирането на отбраната на UCF, която наложи осем проигравания и блокира четири изстрела единствено през второто полувреме.

Канзас имаше 18 подигравания. Централната триада на UCF от Ибрахима Диало, Си Джей Уокър и Омар Пейн записа пет от седемте блокади на тима в мача.