ОРЛАНДО, Флорида (AP) — Франц Вагнер отбеляза 20 точки и

...

Франц Вагнер вкара 20, Меджик избяга с победа със 104-103 над борещите се Трейл Блейзърс

ОРЛАНДО, Флорида (AP) — Франц Вагнер означи 20 точки и Орландо Меджик избяга с победа със 104-103 над борещите се Портланд Трейл Блейзърс в понеделник вечерта.

Деандре Айтън пропусна открит скок на главната линия на финала за Блейзърс, които изгубиха 10 следващи.

Три нощи след загуба с 60 точки в Маями, Блейзърс се върнаха два пъти през второто полувреме и се сложиха в позиция да завоюват мача с последния удар.

Уендъл Картър младши имаше 17 точки и 13 битки, а Джалън Съгс и Паоло Банчеро всеки вкара по 15 точки за Меджик.

Ейтън имаше 20 точки и 12 битки. Далано Бантън влезе от пейката с 26 точки за Портланд. Скуут Хендерсън, който сложи Ейтън с последния удар, имаше 13 точки, девет асистенции и осем битки.

Преднината на Меджик беше единствено две, когато Картър вкара тройка при започване на третата четвърт, откривайки Серия от 17 точки, която даде на Орландо първата двуцифрена преднина в мача.

Но Блейзърс се върнаха и поведоха с тройка на Бантън с о...