Протестиращите маршируват в Милуоки, докато републиканците се срещат на Националния конгрес
Организаторите предвидиха, че левите протестиращи, които се събраха в Милуоки в понеделник, когато стартира Националният конгрес на републиканците, ще бъдат многочислени в хиляди.
Но демонстрацията, която се разпростра, въпреки и оживена, изглеждаше доста по-малка, в сравнение с чакаха. Местната полиция пресметна, че 700 до 800 души са се появили на протест преди марша в парк в горещия летен ден и някои от тълпата допуснаха, че опитът за ликвидиране на някогашния президент Доналд Дж. Тръмп два дни по-рано може да е повлиял на изборна интензивност и въодушевление.
„ Излязох с доста послания против Тръмп “, сподели Дж. П. Херман, 68, брокер на недвижими парцели, който беше измежду протестиращите. Но той реши вместо това да съобщи друг звук на знака си, като написа: „ Любовта е отговорът. “
Месеци наред стачкуващите описваха проектите за понеделник като автограф ляво контраст на...
Прочетете целия текст »




