Опитният рефер Станислав Тодоров беше определен за важния мач Славия

...

Защо Станислав Тодоров ще ръководи мач на ЦСКА точно сега?

Опитният рефер Станислав Тодоров беше избран за значимия мач Славия - ЦСКА. Роденият в Шумен арбитър не е управлявал дуел на " алените " от 12.09.2020 година, когато ЦСКА направи 1:1 с Черно море във Варна. Малко преди това Тодоров имаше наряд за мача ФК ЦСКА 1948 - ЦСКА, който приключи 2:2. Така " армейците " нямат победа в последните две срещи при него.

През предишния сезон той не управлява нито една среща на " алените ", както и през тази акция досега. Фенове на ЦСКА се тормозят от назначението му. Той постоянно е пращан на мачове на директния съперник за купата - Лудогорец.

Защо Станислав Тодоров ще управлява мач на ЦСКА тъкмо в този момент и по какъв начин ще се показа - това са въпросите, които вълнуват последователите на " армейците ".
 Продълженията на
Продълженията на " Армията " и в Разград - огромната разлика!

Ето какъв брой минути не се игра през второто полувреме на мача ЦСКА - Черно море