Опазорен полицай открадна два телефона и iPad от баща само

...
Опазорен полицай открадна два телефона и iPad от баща само
Коментари Харесай

Позорно ченге открадна два телефона и iPad от баща, след като той почина от инфаркт

Опазорен служител на реда открадна два телефона и iPad от татко единствено минути откакто той умря от сърдечен удар, беше разгласен за " безсърдечен " от неговите сътрудници.

Алън Снедън беше извикан в дома на Джон Грийн в Пейсли, Ренфрюшир през юни 2023 година, откакто 58-годишният татко умря от сърдечен удар. 46-годишният сграбчил електрическите уреди на стойност £2700, след което имал дързостта да каже на сестрата на Джон и нейния брачен партньор, че в къщата има доста скъпи движимости, които би трябвало да отнесат.

Sneddon, който е имал 28 години полицейска работа, се яви в шерифския съд на Пейсли предходната седмица и беше натрапен на общностна заповед за погашение, оповестява Daily Record. Адвокатът му сподели пред съда, че той е подготвен да загуби работата си и пенсията си и към този момент е изгубил поддръжката на сътрудниците си. Адвокатът Памела Роджърс изясни: „ Действията му изцяло компрометираха цяла мрежа за обществена поддръжка. “

Полицаи, които са работили дружно с него в Шотландия, споделят, че са отвратени от престъп...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР