Опасен инцидент в Петрич вдигна на крак полицията днес. Около

...
Опасен инцидент в Петрич вдигна на крак полицията днес. Около
Коментари Харесай

Първо в Struma.com! Опасен инцидент в Петрич! Пиян шофьор се качи с колата си на тротоара пред кафене и се заби в една от масите, клиент със съмнение за счупен глезен

Опасен случай в Петрич подвигна на крайник полицията през днешния ден. Около 10.30 часа пийнал водач се заби с колата си в маса,извадена пред кафене на улица "Кочо Мавродиев " 32.,научи Първо Struma.com. Алеко К. изтървал ръководството на автомобила си и с висока скорост се спрял в масата,клиенти се разбягали,един от тях не съумял и автомобилът блъснал крайници му.

Имало подозрение,че е строшен глезенът му,но при прегледа станало ясно,че се е разминал без фрактура. Шофьорът е арестуван, отказал да даде проба за алкохол и опиати, направил опит да се измъкне от произшествието,твърдейки,че не той е карал колата, а различен, само че клиентите на заведението свидетелстват,че той е бил зад кормилото.

Случаят е докладван на прокуратурата. Само щур шанс избавил хората от съществени последствия. Срещу водачaе формирано досъдебно произвеждане,заради отхвърли му да даде кръвна проба.
Петя Колева

Източник: struma.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР