One Love Tour 2019 чества празника на град Стара Загора,

...
One Love Tour 2019 чества празника на град Стара Загора,
Коментари Харесай

Празничен финал за One Love Tour 2019

One Love Tour 2019 празнува празника на град Стара Загора, на финалния фестивален ден! Хиляди старозагорци бяха на площада, пред общината и честваха дружно с най-популярните реализатори на България и Република Северна Македония. Дъждът, в края на вечерта, не съумя да уплаши никого и гостите на концерта продължиха да пеят и танцуват с Графа и на дуетите му със Слаткаристика и Next Time. Парчето „ Свобода “, напълно естествено, по реакцията на хората, се трансформира в самобитен химн на фестивала. Феновете на песента, ще могат още веднъж да я чуят, на концерта на Графа - 10 юни, стадион „ Българска войска “, където гостуват и Next Time.



Рекорден брой гости имаше „ Алея на занаятите “, която се провежда с поддръжката и съдействието на Регионален център София – Юнеско, Национална занаятчийска камара и Регионална занаятчийска камара – Стара Загора. Бяха показани пъстра палитра от локални занаяти: бакърджийство; ковано желязо; дърворезба и художествена обработка на дърво; разработване на български национални инструменти; украшения от мъниста; изобразяване и гравиране върху стъкло; художествена керамика и разработване на художествени тъкани. Майсторите занаятчии, подариха на продуцента Андрей Арнаудов, особено направен за фестивала амулет. Рекорден брой искащи да се включат в борбите и в „ Арена на дуелите “, означиха уредниците на игрите, от най-гледания риалити формат „ Фермата “. Участниците, от предходните сезони – Димитър Господинов и Бай Георги, даваха указания на състезателите, а водещият Андрей Арнаудов се включи в някой от дуелите. Множество награди от Grand Optics получиха спечелилите.

Концертната стратегия стартира с Държавен куклен спектакъл Стара Загора и театър за най-малките гости - „ Дядо вади ряпа “. На сцената присъединяване взеха: LED 7, VICTORIA, Орлин Горанов, Next Time, Михаела Филева, Слаткаристика и Графа. Вечерта приключи с грандиозна заря, обезпечена от Община Стара Загора във връзка празника на града.

One Love Tour благодари на всички, които взеха присъединяване във фестивала и се припознаха в идеята ни за „ Една обич “. Очакваме Ви и през 2020 година, тъй като „ Любовта постоянно побеждава “!
Източник: bnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР