Карлос Насар се завръща в германската Бундеслига
Олимпийският отличник и троент №1 в света - Карлос Насар, показа, че след година пауза още веднъж се завръща в немската Бундеслига по повдигане на тежести.
Насар подвига за немския отбор Хайнсхайм и три следващи години бе определен за бранител №1 в Бундеслигата поради положителните си резултати, макар че тимът му не е доста мощен.
През тази година обаче Насар реши да редуцира надпреварите си поради зачестилите травми. Насар пропусна надпреварите в отборното състезание на Германия и взе участие единствено на европейското в Кишинев и на международното в Фьорде, където стана първенец със международни върхове и на двата шампионата.
" Първата ми съществена цел е европейското състезание в Грузия следващата година. Също по този начин се завръщам в Бундеслигата и ще вземам участие там с моя тим ", съобщи Насар в предаването " На кафе " по NOVA.




