Живко Бояджиев: Ще е много тежко в Исперих
Олимпик (Варна) ще играе на следващия ден с Бенковски в Исперих. Срещата е от 19-ия кръг на Североизточната Трета лига.
„ В началото на сезона нанесохме най-тежкото проваляне на Бенковски досега. Тогавашното 4:1 е прекрасен резултат за нас, само че към този момент е история. След него, противника се утвърди измежду водещите тимове в Североизточния район. Ще ни е доста тежко в Исперих. Няма суматоха при нас. Още преди да дебютираме бяхме наясно, че ще има много сложни борби. Всеки мач ще е тестване за младия ни тим. Излизаме да се надиграваме и нека да го създадем с триумф “, разяснява пред Sportal.bg Живко Бояджиев, треньор на Олимпик.
„ В началото на сезона нанесохме най-тежкото проваляне на Бенковски досега. Тогавашното 4:1 е прекрасен резултат за нас, само че към този момент е история. След него, противника се утвърди измежду водещите тимове в Североизточния район. Ще ни е доста тежко в Исперих. Няма суматоха при нас. Още преди да дебютираме бяхме наясно, че ще има много сложни борби. Всеки мач ще е тестване за младия ни тим. Излизаме да се надиграваме и нека да го създадем с триумф “, разяснява пред Sportal.bg Живко Бояджиев, треньор на Олимпик.
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




