Олимпиакос продължава победната си серия в Гърция, записвайки успех с

...
Олимпиакос продължава победната си серия в Гърция, записвайки успех с
Коментари Харесай

Десета победа за Олимпиакос в Гърция

Олимпиакос продължава победната си серия в Гърция, записвайки триумф с 89:75 (20:13, 21:16, 28:23, 20:23) над Кардица като посетител в мач от 10-ия кръг от елита на Южната ни съседка.

Гръцкият гранд към момента не е усетил усета на загубата в баскетболното състезание на Гърция.

Участие в срещата не взе българската баскетболна звезда Александър Везенков, който въобще не попадна в състава на Йоргос Барцокас.

Иначе мачът стартира добре за „ червено-белите “, които до почивката към този момент бяха с задатък от 22 точки. След паузата те продължиха да натрупат преднина и преди заключителната четвърт тя доближи 27 точки. Въпреки че гостите изгубиха борбата в последните 10 минути, това не се отрази на крайния излаз от срещата.

Алек Питърс вкара 16 точки за Олимпиакос, Шакил МакКисик се разписа с 15 точки.

В идващия си мач от гръцкото състезание на 8 януари грандът от Пирея приема АЕК, а преди този момент на 30 декември следва и най-чаканият конфликт с Панатинайкос в Евролигата.

Снимка: twitter.com/olympiacosbc

Гледай баскетбол на MAX с най-вълнуващите дуели от Евролига, Еврокупа и Национална баскетболна лига на България, онлайн, единствено в ефира на MAX Sport.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР