Трейл Лайлс и Марио Хезоня с първи думи след горчивото поражение
Олимпиакос надви над Реал Мадрид в трагичен край на Евролигата и се поздрави с купата след оспорван конфликт, решен в заключителните моменти на дуела.
Крилото на Реал Мадрид Марио Хезоня изрази смесени усеща след последния съдийски сигнал, наблягайки характера и представянето на тима.
„ Гордея се с всички момчета. Отново показахме какъв брой огромен е този клуб и на какво сме способни като тим. Държахме мача под надзор през по-голямата част от времето. В края обаче имаше някои условия, които наклониха везните в тяхна изгода. Все отново Олимпиакос приключи първи в постоянния сезон и е доста добър тим. Но аз ще употребявам този мач като мотивация и ще се върнем още по-силни “, съобщи хърватинът след финала.
View this post on Instagram A post shared by Sportal.bg (@sportalbg)
Трей Лайлс също обърна внимание на моментите, които съгласно него са се оказали решаващи за изхода на срещата.
„ Допуснахме няколко неточности в отбрана и това им разреши да осъществят лесни кошове и да изпълнят ненужни фаулове. Започнах добре, бях нападателен и се пробвах да дам всичко от себе си. Това беше последният мач от шампионата и желаех да оказа помощ оптимално на тима “, сподели канадското тежко крило.
Въпреки разочарованието след загубата, в състава на Реал Мадрид останаха единни в оценката си, че тимът е посочил качество, темперамент и дух във финала, които могат да бъдат основа за нова офанзива към върха през идващия сезон.
Крилото на Реал Мадрид Марио Хезоня изрази смесени усеща след последния съдийски сигнал, наблягайки характера и представянето на тима.
„ Гордея се с всички момчета. Отново показахме какъв брой огромен е този клуб и на какво сме способни като тим. Държахме мача под надзор през по-голямата част от времето. В края обаче имаше някои условия, които наклониха везните в тяхна изгода. Все отново Олимпиакос приключи първи в постоянния сезон и е доста добър тим. Но аз ще употребявам този мач като мотивация и ще се върнем още по-силни “, съобщи хърватинът след финала.
View this post on Instagram A post shared by Sportal.bg (@sportalbg)
Трей Лайлс също обърна внимание на моментите, които съгласно него са се оказали решаващи за изхода на срещата.
„ Допуснахме няколко неточности в отбрана и това им разреши да осъществят лесни кошове и да изпълнят ненужни фаулове. Започнах добре, бях нападателен и се пробвах да дам всичко от себе си. Това беше последният мач от шампионата и желаех да оказа помощ оптимално на тима “, сподели канадското тежко крило.
Въпреки разочарованието след загубата, в състава на Реал Мадрид останаха единни в оценката си, че тимът е посочил качество, темперамент и дух във финала, които могат да бъдат основа за нова офанзива към върха през идващия сезон.
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




