Откриха тяло на мъж в двор на хотел в Банско
Около 8:30 часа през днешния ден на телефон 112 е получено известие, че в двора на хотел в Банско мъж лежи в безпомощно положение, а до тялото му има кръв, оповестиха от Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи (ОД на МВР) в Благоевград. От пристигналите неотложно на място полицейски чиновници е открито, че мъжът е умрял.
От полицията показват, че се правят процесуално-следствени дейности за определяне на всички обстоятелства и условия, свързани със случая. Работата продължава под надзора на Окръжна прокуратура - Благоевград.
От полицията показват, че се правят процесуално-следствени дейности за определяне на всички обстоятелства и условия, свързани със случая. Работата продължава под надзора на Окръжна прокуратура - Благоевград.
Източник: cross.bg
КОМЕНТАРИ




