Около 18:10 часа вчера, чрез ЕЕН 112, е получен сигнал

...
Около 18:10 часа вчера, чрез ЕЕН 112, е получен сигнал
Коментари Харесай

Моторист е с опасност за живота след катастрофа в Русенско

Около 18:10 часа през вчерашния ден, посредством ЕЕН 112, е получен сигнал за ПТП на основен път I-5 / Русе – Бяла /в региона на км. 12+000 - " Мойсев хълм " / с потърпевш мотоциклетист, който се  блъснал в задната част на товарен автомобил, понижил скоростта си, поради различен намаляващ пред него лек автомобил.

Към местопроизшествието са ориентирани екипи от полицията, пожарната и незабавна помощ. Според в началото откритите данни – произшествието е зародило в сектор от пътя с уголемение, позволяващо изпреварване в посока към гр. Русе, където поредно са се движели в колона, в лентата за изпреварване непостоянен на местопроизшествието автомобил с румънска регистрация и марка " Дачия “, товарен автомобил " Мерцедес “ с българска регистрация и лидер на 33 година, а след него мотоциклет " Suzuki GSX-r 1000 ", ръководен от 33-годишен мъж.

Водачът на мотоциклета е откаран и настанен в болница с контузии и пострадвания по разнообразни елементи на тялото, с заплаха за живота. Извършен е оглед на местопроизшествието и по случая е формирано досъдебно произвеждане. Пробата за алкохол на лидера на товарния автомобил е негативна.

Причините и събитията, довели до случая се обясняват в хода на започнатото следствие, оповестяват от ОДМВР - Русе.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР