Две непълнолетни момчета са в болница след инцидент с тротинетка в Правец
Около 17:25 часа през вчерашния ден в РУ-Правец постъпил сигнал за момчета, потърпевши с тротинетка .
изяснили, че самостоятелното електрическо транспортно средство е било ръководено от 16-годишен юноша , а негов сателит е бил 14-годишен .
Двамата са превозени в болница, като след обзор и оказана здравна помощ са оставени под наблюдаване, без заплаха за живота . По случая е формирано досъдебно произвеждане.
Присъединете се към нашия
Млада жена от Самоков бе пребита от мъжа, с който живее
Източник: iskra.bg
КОМЕНТАРИ




