Около 17:25 часа вчера в РУ-Правец постъпил сигнал за момчета,

...
Около 17:25 часа вчера в РУ-Правец постъпил сигнал за момчета,
Коментари Харесай

Две непълнолетни момчета са в болница след инцидент с тротинетка в Правец

Около 17:25 часа през вчерашния ден в РУ-Правец постъпил сигнал за момчета, потърпевши с тротинетка .

изяснили, че самостоятелното електрическо транспортно средство е било ръководено от 16-годишен юноша , а негов сателит е бил 14-годишен .

Двамата са превозени в болница, като след обзор и оказана здравна помощ са оставени под наблюдаване, без заплаха за живота . По случая е формирано досъдебно произвеждане.

Присъединете се към нашия 

Млада жена от Самоков бе пребита от мъжа, с който живее

Източник: iskra.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР