Около 15:10 часа вчера в град Добрич автопатрул е подал

...
Около 15:10 часа вчера в град Добрич автопатрул е подал
Коментари Харесай

След зрелищна гонка в Добрич: Дрогиран шофьор се озова в ареста

Около 15:10 часа през вчерашния ден в град Добрич автопатрул е подал звуков и светлинен сигнал на лек автомобил „ Шкода “ . Водачът му не се е подчинил на полицейското предписание и е ускорил скоростта си. Същият е последван и застигнат от полицейските екипи.

Установена самоличността на лидера – мъж на 31-години , прочут на Министерство на вътрешните работи. В хода на инспекцията е открита суха тревна маса, реагираща на канабис . Последвалият полеви тест за приложимост на наркотични и упойващи субстанции, е установил използването на амфетамин и метаамфетамин .

Нарушителят е арестуван за период до 24 часа. По двата случая са формирани бързи полицейски производства.

Присъединете се към нашия 

Унищожиха над 7 тона месо с изминал период в Търговищко

Източник: iskra.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР