Скандал в Арчар завърши с потрошена кола и мъж в болница
Около 14:00 часа през вчерашния ден на ул. „ Панайот Волов “ в с. Арчар 50-годишен локален гражданин е счупил предно панорамно стъкло и две странични стъкла на лек автомобил „ Пежо “ с видинска регистрация – благосъстоятелност на жена от същото село.
Непосредствено по-късно, 45-годишният брачен партньор на собственичката на колата е нанесъл голям брой удари с дървен кол на 50-годишния . Той е бил превозен във видинската МБАЛ „ Света Петка “ и освободен след прегледи и оказана здравна помощ.
е направила оглед на транспортното средство. Работата на проверяващите продължава в границите на формирани две досъдебни производства – по член 216, ал.1 и чл.129, ал.2 от Наказателния кодекс.
Присъединете се към нашия
Разкриха за два часа обир във Видин, арестуван е 19-годишен юноша




