Шофьор на „БМВ“ е в болница, след като се заби в „Мазда“ в Кърджали
Около 13:30 часа през вчерашния ден в Кърджали след отнето преимущество „ БМВ “ с 48-годишен лидер e блъснал „ Мазда “, оповестиха от пресцентъра на.
Пострадал e водачът на лекия автомобил „ БМВ “. Мъжът е бил превозен до Спешното приемно поделение и след прегледи настанен под наблюдаване в кърджалийската болница. Направените проби за алкохол са с негативни резултати .
Произшествието е обработено по административен ред с акт по ЗДвП. Екип на пожарната работа в Кърджали обезопасил авариралите коли.
Присъединете се към нашия
Константин Бачийски повежда листата на Антикорупционния блок в Бургас
Източник: iskra.bg
КОМЕНТАРИ




