Мъж падна от 3 метра височина при обслужване на кабинка на лифта в Боровец
Около 10:00 часа на 12 май в Участък Полиция – Боровец постъпил сигнал за потърпевш чиновник на концесионера на курорта . Това оповестиха през днешния ден от.
На място е открито, че мъжът е паднал от към три метра височина при обслужване на кабинка към въжената линия.
Пострадалият е превозен в болница с фрактура на китка, без заплаха за живота. По случая е формирано досъдебно произвеждане по член 134 от Наказателен кодекс.
Присъединете се към нашия
29-годишен се опита да удуши майка си в Нови пазар
Източник: iskra.bg
КОМЕНТАРИ




