Две жени и мъж пострадаха при катастрофа край с. Елешница
Около 07:45 часа на 06.03.2022 година на пътя сред с. Елешница, общ. Разлог и гр. Банско е станало ПТП, при което лек автомобил „ Опел Корса “ с 58-годишна лидерка от с. Елешница, движейки се с несъобразена с пътните условия скорост, на десен завой е навлязъл в лявата пътна лента и е блъснал лек автомобил „ Форд Фиеста “ с 44-годишен лидер от гр. Добринище.
При случая са потърпевши: 56-годишна жена, която е с фрактура на таза и 48-годишна жена, която е със подозрение за комоцио и двете пътуващи в лекия автомобил „ Опел Корса “ и лидерът на лекия автомобил „ Форд Фиеста “, който е с комоцио. Пробите за съществуване на алкохол в издишания въздух на водачите са негативни.
На 04.03.2022 година към 19:10 часа на пътя сред гр. Петрич и с. Ръждак, лек автомобил „ Опел Фронтера “, управялван от 45-годишен мъж от гр. Петрич, при излизане от земен път на път с настилка, не е пропуснал лек автомобил „ Фолксваген Голф “ с 42-годишна лидерка от с. Марикостиново и е позволил ПТП. С охлузни рани на колената е потърпевша лидерката на лекия автомобил „ Фолксваген Голф “, която след осъществен медицински обзор е освободена за домашно лекуване.




