Жена е с опасност за живота, след като кола падна от 6 метра височина в Софийско
Около 05:15 часа на 29 април на тел. 112 постъпил сигнал за пътен случай на пътен възел към автомагистрала „ Европа “ . На място е открито, че лек автомобил е напуснал пътното платно, пробил е защитната мантинела и е паднал от височина към 6 метра в региона на новостроящо се жп трасе . Това оповестиха през днешния ден от.
Пътничка е настанена в болница с голям брой контузии и травми, с заплаха за живота , а различен от пасажерите е настанен за лекуване с комоцио и фрактури, без заплаха за живота. На местопроизшествието е осъществен оглед. По случая е формирано досъдебно произвеждане.
Присъединете се към нашия
Катастрофа сред два тир-а измежду бял ден в Стара Загора! Единият блъсна 18-годишно момче!
Източник: iskra.bg
КОМЕНТАРИ




